facebook instagram
Napisz do mnie

STYLIZACJA ONLINE

Stylizacja online jest dla Ciebie, jeżeli:
  • narzekasz na brak czasu
  • nie przepadasz za chodzeniem po sklepach
  • potrzebujesz ubrań trudno dostępnych, np. z górnej półki, plus size
  • mieszkasz poza Wrocławiem
  • krępujesz się spotkaniem ze stylistką

Jak wygląda doradztwo stylistki online?

Pomoc stylistki online to forma zdalnego doradztwa w ramach oferty dostępnej na stronie, czyli analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, przegląd szafy oraz zakupy ze stylistką. Jak to działa? Gdy zdecydujesz się na daną usługę, proszę Cię o wysłanie zdjęć, na których widoczna jest Twoja sylwetka, twarz (tylko na potrzebę analizy kolorystycznej), a jeśli przeglądamy garderobę także ubrania. Po otrzymaniu fotografii, w ustalonym terminie wysyłam drogą mailową zestaw porad i trików stylizacyjnych idealnych dla Ciebie. Do przeglądu szafy dołączam listę tzw. “must have” oraz propozycje sklepów internetowych, gdzie kupisz brakujące rzeczy.
Podczas robienia zdjęć pamiętaj o naturalnym świetle, swobodnej pozycji i ubraniu podkreślającym figurę. U Pań bardzo dobrze sprawdzą się legginsy oraz top na ramiączkach, Panowie mogą postawić na dżinsy, podkoszulek. Jeśli natomiast określamy kolorystyczny typ urody, proszę o fotografię bez makijażu i biżuterii w okolicach twarzy.

Zakupy z osobistą stylistką online

W przypadku zakupów online współpraca może przybierać różny charakter w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość przygotowania stylizacji okazjonalnej, przykładowo na wesele, studniówkę czy uroczysty bal. W przypadku tej usługi przedstawiam pięć propozycji stylizacji, biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz budżet. Każda rzecz jest podlinkowana do konkretnego sklepu internetowego. W mojej ofercie zdalnego doradztwa znajduje się także skomponowanie gotowych zestawów w ramach tak zwanej garderoby kapsułowej, czyli według zasady “mniej znaczy więcej”. Tworzę wtedy 21 stylizacji na różne okazje z kilkunastu pasujących do siebie ubrań i dodatków.
Jeśli masz inną wizję na zdalną współpracę, napisz - szczegóły i cenę ustalimy indywidualnie.

Cennik usług osobistej stylizacji online

Analiza kolorystyczna
199 PLN brutto
Analiza sylwetki
199 PLN brutto
Przegląd szafy
299 PLN brutto
Stylizacja okazjonalna
349 PLN brutto
Garderoba kapsułowa - 21 zestawów
499 PLN brutto
Inne
wycena indywidualna

Zainteresowała Cię moja oferta?